Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: alien figurka, predator figurka, batman figurka, figurka assassins creed, kloubova figurka 18 cm, figurka predator, akcni figurka 30 cm, figurka kloubova, sonic figurka, kloubova figurka, star wars figurka, figurka,

figurka kloubova


Celkem výsledků: více než 200


Mortal Kombat X - akční figurka Quan Chi 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Quan Chi na motivy Mortal Kombat X. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová.

699,- Kč  


Seed of Chucky - sběratelská figurka MDS Series iffany 38 cm

38 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka iffany na motivy Seed of Chucky ze série Mega Scale. Figurka je kloubová, balena ve sběratelském boxu.

2 999,- Kč  


he erminator - sběratelská figurka MAF EX erminator -800 16 cm

16 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka erminator -800 na motivy filmu he erminator. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

3 999,- Kč  


Robocop - sběratelská figurka Robocop 16 cm

16 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Robocopa na motivy filmu Robocop. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

3 999,- Kč  


Robocop 2 - sběratelská figurka Battle Damage RoboCain 14 cm

14 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka RoboCain (Battle Damaged) na motivy filmu Robocop 2. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

2 299,- Kč  


Robocop 2 - sběratelská figurka RoboCain 14 cm

14 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka RoboCain na motivy filmu Robocop 2. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

2 299,- Kč  


House of 1000 Corpses - sběratelská figurka Finger Lickin Pistol Whippin Captain Spaulding 15 cm

15 cm vysoká, dětailně zpracovaná sběratelská figurka Finger Lickin Pistol Whippin Captain Spaulding na motivy House of 1000 Corpses. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

699,- Kč  


Freddy vs. Jason - sběratelská figurka Ultimate Jason Voorhees 18 cm

18 cm vysoká akční figurka Jasona Voorheese na motivy filmu Freddy vs Jason. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s velkým množstvím příslušenství - 3 snímatelné masky, 2 mačety (normální a krvavá), medvídek a efekt ohně který lze

999,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Brett (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Bretta na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

899,- Kč  


Star Wars Episode IX - sběratelská figurka Kylo Ren Movie Masterpiece 33 cm

33 cm vysoká sběratelská figurka Kylo Rena na motivy filmu Star Wars Episode IX. Figurka je plně kloubová, autenticky zpracovaná dle filmové předlohy. V balení spolu s příslušenstvím: 2 výměnné hlavy, výměnné ruce, svítící lightsaber a stojánek. Ba

8 499,- Kč  


Star Wars he Mandalorian - sběratelská figurka Kuiil 25 cm

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Kuiil na motivy seriálu Star Wars he Mandalorian. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Autenticky zpracováno. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, kýbl, zbraň, stojánek a další. Bal

6 999,- Kč  


Batman 1989 Action Figure 1/4 Michael Keaton 45 cm

45 cm vysoká akční figurka Batmana na motivy filmu Batman od ima Burtona. Autentická podoba s hercem M. Keatonem, detailně zpracované. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Baleno ve sběratelském boxu.

3 999,- Kč  


She-Hulk - sběratelská figurka She-Hulk (Marvel Legends Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka She-Hulk na motivy seriálu She-Hulk ze série Marvel Legends Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Hawkeye - sběratelská figurka Hawkeye (Marvel Legends Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Hawkeye na motivy seriálu Hawkeye ze série Marvel Legends Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Hawkeye - sběratelská figurka Kate Bishop (Marvel Legends Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Kate Bishop na motivy seriálu Hawkeye ze série Marvel Legends Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Moon Knight - sběratelská figurka Mr. Knight (Marvel Legends Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Mr. Knight na motivy seriálu Moon Knight ze série Marvel Legends Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Star Wars Obi-Wan Kenobi - sběratelská figurka 1-JAC (Black Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka 1-JAC na motivy seriálu Star Wars Obi-Wan Kenobi ze série Black Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

1 099,- Kč  


Wes Cravens New Nightmare - sběratelská figurka Retro Freddy Krueger 20 cm

20 cm vysoká, stylově zpracovaná sběratelská figurka Freddyho Kruegera na motivy filmu A New Nightmare. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu s látkovým oblečením. V balení spolu s příslušenstvím: 2 výměnné hlavy, kabát, klobouk. Baleno ve sběratel

1 099,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Rhino Alien Version 2 (Kenner ribute) 25 cm

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Rhino Aliena na motivy Aliens. Figurka ze série Kenner ribute. Vetřelec je vyroben z plastu, figurka je kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

1 299,- Kč  


Spider-Man Into the Spider-Verse - sběratelská figurka Miles Morales Movie Masterpiece 29 cm

30 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Miles Morales na motivy Spider-Man Into the Spider-Verse. Figurka je kloubová, vyrobena s maximálním důrazem na detail. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, výměnné hlavy, stojánek a da

7 499,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 200
Stránky:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz