Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: alien figurka, predator figurka, batman figurka, figurka assassins creed, kloubova figurka 18 cm, figurka predator, akcni figurka 30 cm, figurka kloubova, sonic figurka, kloubova figurka, star wars figurka, figurka,

figurka kloubova


Celkem výsledků: více než 200


Mortal Kombat X - akční figurka Quan Chi 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Quan Chi na motivy Mortal Kombat X. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová.

699,- Kč  


Marvel Select - akční figurka Colossus 20 cm

20 cm vysoká akční figurka Colossuse na motivy Marvel Select. Masivně zpracovaná figurka je kloubová, vyrobena z plastu.

899,- Kč  


exas Chainsaw Massacre - Mega Scale Leatherface 38 cm

38 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Leatherface na motivy exas Chainsaw Massacre ze série Mega Scale. Figurka je kloubová, balena ve sběratelském boxu.

2 799,- Kč  


Predator 2 - sběratelská figurka Ultimate Guardian Predator 20 cm

20 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Guardian Predatora na motivy filmu Predator 2. Figurka Predatora je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, výměnná hlava, 2 shurikeny, kopí a další. Baleno ve sběra

1 099,- Kč  


Gremlins - sběratelská figurka Ultimate Gizmo 12 cm

12 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Gizma na motivy filmu Gremlins. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné obličeje, čepice, trumpeta, šíp...

949,- Kč  


Star Wars he Mandalorian - sběratelská figurka Kuiil 25 cm

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Kuiil na motivy seriálu Star Wars he Mandalorian. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Autenticky zpracováno. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, kýbl, zbraň, stojánek a další. Bal

6 999,- Kč  


Marvel Select - akční figurka Abomination 23 cm

23 cm vysoká akční figurka Abomination na motivy Marvel Select. Masivní figurka je kloubová, vyrobena z plastu. V balení spolu s podstavcem.

999,- Kč  


he Batman 2022 - sběratelská figurka DC Multiverse Batman 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Batmana na motivy filmu he Batman (2022) ze série DC Multiverse. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

899,- Kč  


Želvy Ninja - sběratelská figurka rhač (Shredder) 13 cm

13 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka rhače (Shredder) na motivy Želvy Ninja. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

599,- Kč  


Batman - sběratelská figurka DC Multiverse he Joker itan 30 cm

30 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka he Joker itan ze série DC Multiverse. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu se stojánkem.

1 099,- Kč  


Star Wars he Mandalorian - sběratelská figurka 2022 Ahsoka ano (Black Series) 15 cm

15 cm vysoká sběratelská figurka Ahsoka ano na motivy Star Wars he Mandalorian. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Black Series od Hasbro. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Star Wars he Mandalorian - sběratelská figurka 2022 Death Watch Mandalorian (Black Series) 15 cm

15 cm vysoká sběratelská figurka Death Watch Mandalorian na motivy Star Wars he Mandalorian. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Black Series od Hasbro. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Star Wars he Clone Wars - sběratelská figurka 2022 Ahsoka ano (Vintage Collection) 10 cm

10 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Ahsoka ano na motivy Star Wars he Clone Wars ze série Vintage Collection. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

599,- Kč  


Star Wars he Book of Boba Fett - sběratelská figurka 2022 Boba Fett - atooine (Vintage Collection) 10 cm

10 cm vysoká sběratelská figurka Boba Fett na motivy seriálu Star Wars he Book of Boba Fett. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Vintage Collection od Hasbro. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Black Adam - sběratelská figurka DC Multiverse Black Adam Endless Winter 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Black Adam Endless Winter na motivy DC Multiverse. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

699,- Kč  


Spawn - sběratelská figurka Raven Spawn (Small Hook) 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Raven Spawn (Small Hook) na motivy Spawn. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím.

699,- Kč  


Spawn - sběratelská figurka Spawn Deluxe Set 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Spawn na motivy Spawn. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s bohatým příslušenstvím.

1 099,- Kč  


Batman Returns - akční figurka Catwoman (Michelle Pfeiffer) 45 cm

45 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Catwoman na motivy filmu Batman Returns. Autentický podoba s hereckou představitelkou Michelle Pfeiffer. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová (30 možností ohybu). V balení 2 výměnné hlavy (různé výr

3 499,- Kč  


X-Men - sběratelská figurka 2021 Moira Mac aggert (Marvel Legends Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Moira Mac aggert na motivy filmu Marvel Comics ze série Marvel Legends Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Masters of the Universe Revelation - sběratelská figurka 2022 Deluxe riclops 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka riclops na motivy Masters of the Universe: Revelation. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

1 099,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 200
Stránky:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz