Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: mycka nadobi sirka 40 cm, mycka nadobi sire 40 cm, rozkladaci pohovka vyska sedu 55 cm, smaltovany pekac 60 x 40 cm, mycka nadobi vyska 70 cm, vana, 120 cm, pohovka vyska sedu 60 cm, koralkovy zaves s pruchodem 90 cm, vestavna mycka nadobi vyska 70 cm, alien figurka, predator figurka, smaltovany pekac 60 cm,

kloubova figurka 18 cm


Celkem výsledků: více než 200


Marvel Select - akční figurka Colossus 20 cm

20 cm vysoká akční figurka Colossuse na motivy Marvel Select. Masivně zpracovaná figurka je kloubová, vyrobena z plastu.

899,- Kč  


Seed of Chucky - sběratelská figurka MDS Series iffany 38 cm

38 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka iffany na motivy Seed of Chucky ze série Mega Scale. Figurka je kloubová, balena ve sběratelském boxu.

2 799,- Kč  


Mortal Kombat X - akční figurka Quan Chi 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Quan Chi na motivy Mortal Kombat X. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová.

699,- Kč  


exas Chainsaw Massacre - Mega Scale Leatherface 38 cm

38 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Leatherface na motivy exas Chainsaw Massacre ze série Mega Scale. Figurka je kloubová, balena ve sběratelském boxu.

2 799,- Kč  


Creepshow - sběratelská figurka he Creep 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka he Creep na motivy Creepshow. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím, baleno ve sběratelském boxu.

799,- Kč  


Predator 2 - sběratelská figurka Ultimate Guardian Predator 20 cm

20 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Guardian Predatora na motivy filmu Predator 2. Figurka Predatora je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, výměnná hlava, 2 shurikeny, kopí a další. Baleno ve sběra

1 099,- Kč  


Gremlins - sběratelská figurka Ultimate Gizmo 12 cm

12 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Gizma na motivy filmu Gremlins. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné obličeje, čepice, trumpeta, šíp...

949,- Kč  


Spider-Man - akční figurka Anti-Venom (Marvel Select) 18 cm

18 cm vysoká akční figurka Anti-Venoma na motivy Spider-Man ze s=rie Marvel Select. V balení spolu z podstavcem/ dioramou. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu.

899,- Kč  


Star Wars he Mandalorian - sběratelská figurka Kuiil 25 cm

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Kuiil na motivy seriálu Star Wars he Mandalorian. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Autenticky zpracováno. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, kýbl, zbraň, stojánek a další. Bal

6 999,- Kč  


Želvy Ninja (1990) - sběratelská figurka rhač (Shredder) 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka rhače na motivy Želvy Ninja (1990). Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

799,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Space Marine Drake (Kenner ribute) 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Space Marine Drakea na motivy Aliens (Kenner ribute)! Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu se zbraněmi.

799,- Kč  


Deadpool - sběratelská figurka 2020 Domino (Marvel Legends Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Domino na motivy filmu Deadpool 2 ze série Marvel Legends Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s výměnnými částmi a příslušentvím.

899,- Kč  


Stephen Kings It (2017) - sběratelská figurka Pennywise 17 cm

17 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Pennywise na motivy filmu I ( O - 2017). Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné hlavy, výměnné ruce, balonek, lodička, stojánek. Baleno ve sběratelském

2 999,- Kč  


Cyberpunk 2077 - sběratelská figurka akemura 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka akemura na motivy herní pecky Cyberpunk 2077. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: zbraň a stojánek. Baleno ve sběratelském boxu.

699,- Kč  


Batman 1989 Action Figure 1/4 Michael Keaton 45 cm

45 cm vysoká akční figurka Batmana na motivy filmu Batman od ima Burtona. Autentická podoba s hercem M. Keatonem, detailně zpracované. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Baleno ve sběratelském boxu.

3 499,- Kč  


Batman Returns - akční figurka Mayoral Penguin 1/4 (Danny DeVito) 38 cm

Úžasně zpracovaná akční figurka Penguina (verze Mayoral) na motivy filmu Batman Returns. 38 cm vysoká figurka je vyrobena z plastu (+ látkový kabát), je kloubová a plně autentická se svou filmovou předlohou. V balení kromě kabátu také cylindr, mini

3 499,- Kč  


Batman Returns - akční figurka Catwoman (Michelle Pfeiffer) 45 cm

45 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Catwoman na motivy filmu Batman Returns. Autentický podoba s hereckou představitelkou Michelle Pfeiffer. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová (30 možností ohybu). V balení 2 výměnné hlavy (různé výr

3 499,- Kč  


Silent Hill 2 - Bubble Head Nurse 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Sestřičky na motivy herního hitu Silend hill 2! Figurka je kloubová, v balení spolu s příslušenstvím a stojánkem. Baleno ve sběratelském boxu.

2 699,- Kč  


Gremlins 2 - sběratelská figurka Ultimate Greta 15 cm

15 cm vysoká figurka Greta na motivy filmu Gremlins 2. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, růžové boa a lahvička s hormony. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Predator 2 - sběratelská figurka Ultimate City Hunter (Battle Damaged) 20 cm

20 cm vysoká sběratelská figurka City Hunter Predatora na motivy filmu Predator 2. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. V balení 2 výměnné hlavy, výměnné ruce, biomaska, smartdisky, uříznutá ruka, kopí. Baleno ve sběratelském boxu.

999,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 200
Stránky:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz