Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: mycka nadobi sirka 40 cm, mycka nadobi sire 40 cm, rozkladaci pohovka vyska sedu 55 cm, pohovka vyska sedu 60 cm, smaltovany pekac 60 x 40 cm, mycka nadobi vyska 70 cm, vana, 120 cm, koralkovy zaves s pruchodem 90 cm, vestavna mycka nadobi vyska 70 cm, alien figurka, predator figurka, smaltovany pekac 60 cm,

kloubova figurka 18 cm


Celkem výsledků: více než 200


Seed of Chucky - sběratelská figurka MDS Series iffany 38 cm

38 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka iffany na motivy Seed of Chucky ze série Mega Scale. Figurka je kloubová, balena ve sběratelském boxu.

2 999,- Kč  


he erminator - sběratelská figurka MAF EX erminator -800 16 cm

16 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka erminator -800 na motivy filmu he erminator. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

3 999,- Kč  


Robocop - sběratelská figurka Robocop 16 cm

16 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Robocopa na motivy filmu Robocop. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

3 999,- Kč  


Robocop 2 - sběratelská figurka Battle Damage RoboCain 14 cm

14 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka RoboCain (Battle Damaged) na motivy filmu Robocop 2. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

2 299,- Kč  


House of 1000 Corpses - sběratelská figurka Finger Lickin Pistol Whippin Captain Spaulding 15 cm

15 cm vysoká, dětailně zpracovaná sběratelská figurka Finger Lickin Pistol Whippin Captain Spaulding na motivy House of 1000 Corpses. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

699,- Kč  


Želvy Ninja - sběratelská figurka Foot Soldier 13 cm

13 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Foot Soldier na motivy Želvy Ninja. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

599,- Kč  


AC-DC - sběratelská figurka Angus Young (Highway to Hell) 20 cm

20 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Angus Young z AC/DC (verze Highway to Hell). Figurka je vyrobena z plastu, kloubová, látkové oblečení. V balení spolu s příslušenstvím: výměnná hlava, výměnné ruce, čepice, kytara. Baleno ve sběr

1 299,- Kč  


Star Wars he Mandalorian - sběratelská figurka 2022 Boba Fett ( ython) Jedi Ruins (Black Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Boba Fett na motivy Star Wars he Mandalorian ze série Black Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

1 199,- Kč  


Batman - sběratelská figurka DC Multiverse Batman Duke homas 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Batman Duke homas ze série DC Multiverse. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu se stojánkem.

699,- Kč  


Gremlins 2 - sběratelská figurka Ultimate Greta 15 cm

15 cm vysoká figurka Greta na motivy filmu Gremlins 2. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, růžové boa a lahvička s hormony. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

1 199,- Kč  


Robocop - sběratelská figurka Robocop Previews Exclusive 11 cm

11 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Robocopa na motivy filmu Robocop. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

799,- Kč  


Spawn - sběratelská figurka Spawn Deluxe Set 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Spawn na motivy Spawn. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s bohatým příslušenstvím.

1 299,- Kč  


Robocop 2 - sběratelká figurka Robocop Previews Exclusive 11 cm

11 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Robocopa na motivy filmu Robocop 2. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

799,- Kč  


John Wick - sběratelská figurka Deluxe Box Set 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná figurka John Wick na motivy stejnojmenného filmu. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. V balení spolu s přílušensvím: kufr na zbraně, 2 pistole, 3 pušky a mince a dále minci a medalion v životní velikosti! Balen

1 999,- Kč  


AC-DC - sběratelská figurka Bon Scott (Highway to Hell) 20 cm

20 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Bon Scott z AC/DC (verze Highway to Hell). Figurka je vyrobena z plastu, kloubová, látkové oblečení. V balení spolu s příslušenstvím: výměnná hlava, mikrofon. Baleno ve sběratelském boxu.

1 299,- Kč  


Star Wars Episode IV - sběratelská figurka 2022 Figrin Dan (Black Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Figrin Dan na motivy Star Wars Episode IV ze série Black Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

899,- Kč  


Star Wars he Mandalorian - sběratelská figurka 2022 New Republic Security Droid (Black Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka New Republic Security Droid na motivy Star Wars he Mandalorian ze série Black Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím

899,- Kč  


Spider-Man - sběratelská figurka 2022 Future Foundation Spider-Man (Marvel Legends Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Future Foundation Spider-Man na motivy Spider-Man ze série Marvel Legends Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Star Wars Infinities Return of the Jedi - sběratelská figurka 2023 Infinities Darth Vader (Black Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Infinities Darth Vader na motivy Star Wars Infinities: Return of the Jedi ze série Black Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu spolu s přís

999,- Kč  


E. . Mimozemšťan - sběratelská figurka Ultimate elepathic E. . 11 cm

11 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka E. .ho na motivy kultovního filmu E. . Mimozemšťan. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení s velkým množstvím příslušenství. Baleno ve sběratelském boxu.

1 299,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 200
Stránky:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz