Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: alien figurka, predator figurka, batman figurka, figurka assassins creed, kloubova figurka 18 cm, figurka predator, akcni figurka 30 cm, figurka kloubova, sonic figurka, kloubova figurka, star wars figurka, figurka,

kloubova figurka


Celkem výsledků: více než 200


Marvel Select - akční figurka Colossus 20 cm

20 cm vysoká akční figurka Colossuse na motivy Marvel Select. Masivně zpracovaná figurka je kloubová, vyrobena z plastu.

899,- Kč  


Mortal Kombat X - akční figurka Quan Chi 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Quan Chi na motivy Mortal Kombat X. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová.

699,- Kč  


Seed of Chucky - sběratelská figurka MDS Series iffany 38 cm

38 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka iffany na motivy Seed of Chucky ze série Mega Scale. Figurka je kloubová, balena ve sběratelském boxu.

2 999,- Kč  


he erminator - sběratelská figurka MAF EX erminator -800 16 cm

16 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka erminator -800 na motivy filmu he erminator. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

3 999,- Kč  


Robocop - sběratelská figurka Robocop 16 cm

16 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Robocopa na motivy filmu Robocop. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

3 999,- Kč  


Robocop 2 - sběratelská figurka Battle Damage RoboCain 14 cm

14 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka RoboCain (Battle Damaged) na motivy filmu Robocop 2. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

2 299,- Kč  


Robocop 2 - sběratelská figurka RoboCain 14 cm

14 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka RoboCain na motivy filmu Robocop 2. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

2 299,- Kč  


House of 1000 Corpses - sběratelská figurka Finger Lickin Pistol Whippin Captain Spaulding 15 cm

15 cm vysoká, dětailně zpracovaná sběratelská figurka Finger Lickin Pistol Whippin Captain Spaulding na motivy House of 1000 Corpses. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

699,- Kč  


Freddy vs. Jason - sběratelská figurka Ultimate Jason Voorhees 18 cm

18 cm vysoká akční figurka Jasona Voorheese na motivy filmu Freddy vs Jason. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s velkým množstvím příslušenství - 3 snímatelné masky, 2 mačety (normální a krvavá), medvídek a efekt ohně který lze

999,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Brett (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Bretta na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

899,- Kč  


Star Wars Episode IX - sběratelská figurka Kylo Ren Movie Masterpiece 33 cm

33 cm vysoká sběratelská figurka Kylo Rena na motivy filmu Star Wars Episode IX. Figurka je plně kloubová, autenticky zpracovaná dle filmové předlohy. V balení spolu s příslušenstvím: 2 výměnné hlavy, výměnné ruce, svítící lightsaber a stojánek. Ba

8 499,- Kč  


Mortal Kombat - sběratelská figurka Spawn (Lord Covenant) 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Spawn (Lord Covenant) na motivy Mortal Kombat. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím.

699,- Kč  


Batman - sběratelská figurka DC Multiverse Azrael Suit of Sorrows (Gold Label) 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Azrael Suit of Sorrows na motivy DC Multiverse. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

699,- Kč  


Suicide Squad - sběratelská figurka Polka Dot Man 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Polka Dot Man na motivy filmu Suicide Squad. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

699,- Kč  


Suicide Squad - sběratelská figurka Peacemaker 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Peacemaker na motivy filmu Suicide Squad. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

699,- Kč  


Suicide Squad - sběratelská figurka Peacemaker (Unmasked) 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Peacemaker na motivy filmu Suicide Squad. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

699,- Kč  


Spawn - sběratelská figurka Mandarin Spawn (Deluxe) McFarlane Designer Edition 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Mandarin Spawn na motivy Spawn. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím.

899,- Kč  


Suicide Squad - sběratelská figurka Harley Quinn 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Harley Quinn na motivy filmu Suicide Squad. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

699,- Kč  


Dexter - sběratelská figurka Dexter Morgan 30 cm

30 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Dextera Morgana na motivy seriálu Dexter. Figurka je kloubová, spolu s látkovým oblečením. V balení spolu s bohatým příslušenstvím: 2 kompletní obleky (Dexter/ emný Pasažér), výměnné ruce, taška

10 499,- Kč  


he Witcher 3 Wild hunt - sběratelská figurka Ciri 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Ciri na motivy he Witcher 3: Wild Hunt. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s mečem, efektem kouzla a stojánkem. Baleno ve sběratelském boxu.

699,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 200
Stránky:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz