Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: alien figurka, predator figurka, batman figurka, figurka assassins creed, kloubova figurka 18 cm, figurka predator, akcni figurka 30 cm, figurka kloubova, sonic figurka, kloubova figurka, star wars figurka, figurka,

kloubova figurka


Celkem výsledků: více než 200


Seed of Chucky - sběratelská figurka MDS Series iffany 38 cm

38 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka iffany na motivy Seed of Chucky ze série Mega Scale. Figurka je kloubová, balena ve sběratelském boxu.

2 999,- Kč  


he erminator - sběratelská figurka MAF EX erminator -800 16 cm

16 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka erminator -800 na motivy filmu he erminator. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

3 999,- Kč  


Robocop - sběratelská figurka Robocop 16 cm

16 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Robocopa na motivy filmu Robocop. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

3 999,- Kč  


Robocop 2 - sběratelská figurka Battle Damage RoboCain 14 cm

14 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka RoboCain (Battle Damaged) na motivy filmu Robocop 2. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

2 299,- Kč  


Robocop 2 - sběratelská figurka RoboCain 14 cm

14 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka RoboCain na motivy filmu Robocop 2. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

2 299,- Kč  


House of 1000 Corpses - sběratelská figurka Finger Lickin Pistol Whippin Captain Spaulding 15 cm

15 cm vysoká, dětailně zpracovaná sběratelská figurka Finger Lickin Pistol Whippin Captain Spaulding na motivy House of 1000 Corpses. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

699,- Kč  


Spider-Man - sběratelská figurka 2022 Future Foundation Spider-Man (Marvel Legends Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Future Foundation Spider-Man na motivy Spider-Man ze série Marvel Legends Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Star Wars Infinities Return of the Jedi - sběratelská figurka 2023 Infinities Darth Vader (Black Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Infinities Darth Vader na motivy Star Wars Infinities: Return of the Jedi ze série Black Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu spolu s přís

999,- Kč  


Star Wars he Mandalorian - sběratelská figurka 2022 Boba Fett ( ython) Jedi Ruins (Black Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Boba Fett na motivy Star Wars he Mandalorian ze série Black Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

1 199,- Kč  


Kiss - sběratelská figurka Starchild 13 cm

13 cm vysoká, oficiálně licencovaná sběratelská figurka Starchild z legendární kapely Kiss. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím.

599,- Kč  


Star Wars Obi-Wan Kenobi - sběratelská figurka 2022 Obi-Wan Kenobi (Wandering Jedi) (Vintage Collection) 10 cm

10 cm vysoká sběratelská figurka Obi-Wan Kenobi na motivy seriálu Star Wars: Obi-Wan Kenobi. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Vintage Collection od Hasbro. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

699,- Kč  


Star Wars he Mandalorian - sběratelská figurka 2022 Imperial Stormtrooper (Nevarro Cantina) (Vintage Collection) 10 cm

10 cm vysoká sběratelská figurka Imperial Stormtrooper na motivy seriálu Star Wars he Mandalorian. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Vintage Collection od Hasbro. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

999,- Kč  


Star Wars Princess Leia - sběratelská figurka 2023 Princess Leia Organa (Black Series) 15 cm

15 cm vysoká sběratelská figurka Princess Leia Organa na motivy Star Wars. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Black Series od Hasbro. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

999,- Kč  


Batman - sběratelská figurka DC Multiverse Batman (DC Black Adam Page Punchers) 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Batman (Black Adam Page Punchers) ze série DC Multiverse. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu se stojánkem.

799,- Kč  


Star Wars Obi-Wan Kenobi - sběratelská figurka 2022 ala (Imperial Officer) (Black Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka ala (Imperial Officer) na motivy seriálu Star Wars: Obi-Wan Kenobi ze série Black Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušens

899,- Kč  


Želvy Ninja - sběratelská figurka Renet 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Renet na motivy Želvy Ninja. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

1 299,- Kč  


Želvy Ninja he Last Ronin - sběratelská figurka he Last Ronin Unarmored (Ultimate) 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka he Last Ronin Unarmored na motivy Želvy Ninja he Last Ronin. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: výměnná hlava, výměnné ruce, velké množství zbraní. Baleno

1 299,- Kč  


Batman - sběratelská figurka DC Multiverse Batman Duke homas 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Batman Duke homas ze série DC Multiverse. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu se stojánkem.

699,- Kč  


Gremlins 2 - sběratelská figurka Ultimate Greta 15 cm

15 cm vysoká figurka Greta na motivy filmu Gremlins 2. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, růžové boa a lahvička s hormony. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

999,- Kč  


Star Wars Obi-Wan Kenobi - sběratelská figurka 2022 Obi-Wan Kenobi (Wandering Jedi) (Black Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Obi-Wan Kenobi (Wandering Jedi) na motivy seriálu Star Wars: Obi-Wan Kenobi ze série Black Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu spolu s př

899,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 200
Stránky:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz