Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: alien figurka, predator figurka, batman figurka, figurka assassins creed, kloubova figurka 18 cm, figurka predator, sonic figurka, figurka kloubova, akcni figurka 30 cm, kloubova figurka, star wars figurka,

kloubova figurka


Celkem výsledků: více než 200


Marvel Select - akční figurka Colossus 20 cm

20 cm vysoká akční figurka Colossuse na motivy Marvel Select. Masivně zpracovaná figurka je kloubová, vyrobena z plastu.

899,- Kč  


exas Chainsaw Massacre - Mega Scale Leatherface 38 cm

38 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Leatherface na motivy exas Chainsaw Massacre ze série Mega Scale. Figurka je kloubová, balena ve sběratelském boxu.

2 799,- Kč  


Seed of Chucky - sběratelská figurka MDS Series iffany 38 cm

38 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka iffany na motivy Seed of Chucky ze série Mega Scale. Figurka je kloubová, balena ve sběratelském boxu.

2 799,- Kč  


Mortal Kombat X - akční figurka Quan Chi 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Quan Chi na motivy Mortal Kombat X. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová.

699,- Kč  


Predator 2018 - sběratelská figurka Ultimate Fugitive Predator 20 cm

20 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Fugitive Predatora na motivy filmu Predator (2018). Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: 2 výměnné hlavy (s maskou/ bez masky), výměnné předloktí, výměnné ruce

1 099,- Kč  


Nightmare On Elm Street - Mega Scale Freddy Krueger 38 cm

38 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Freddyho Kruegera na motivy Nightmare On Elm Street ze série Mega Scale. Figurka je kloubová, balena ve sběratelském boxu.

2 799,- Kč  


Gremlins 2 - sběratelská figurka Ultimate Greta 15 cm

15 cm vysoká figurka Greta na motivy filmu Gremlins 2. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, růžové boa a lahvička s hormony. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Game of hrones - sběratelská figurka Ghost 8 cm

Detailně zpracovaná sběratelská figurka Ghost na motivy Game of hrones. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence.

499,- Kč  


Star Wars H E - sběratelská figurka Lucasfilm 50th Anniversary 2021 Luke Skywalker & Ysalamiri (Black Series) 15 cm

15 cm vysoká sběratelská figurka Luke Skywalker & Ysalamiri na motivy Star Wars Heir to the Empire. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Black Series Deluxe od Hasbro. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Mighty Morphin Power Rangers - sběratelská figurka Yellow Ranger 30 cm

30 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Yellow Ranger na motivy seriálu Mighty Morphin Power Rangers. Figurka je kloubová, měřítko 1/6. Vyrobeno z plastu s látkovým oblekem. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, zbraně. Baleno

2 999,- Kč  


Bud Spencer - sběratelská figurka Bambino 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Bud Spencer Bambino. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

1 099,- Kč  


erence Hill - sběratelská figurka rinity 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka erence Hill rinity. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

1 099,- Kč  


Shang-Chi and the Legend of the en Rings - sběratelská figurka 2021 Marvels Katy (Marvel Legends Series) 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Marvels Katy na motivy Shang-Chi and the Legend of the en Rings ze série Marvel Legends Series. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

899,- Kč  


Batman - sběratelská figurka DC Multiverse Batman (Designed by odd McFarlane) 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Batmana na motivy DC Multiverse. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

699,- Kč  


Batman - sběratelská figurka DC Multiverse homas Wayne Flashpoint Batman (Unmasked) 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Batmana na motivy DC Multiverse. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

699,- Kč  


Justice League - MAF EX sběratelská figurka Bruce Wayne 16 cm

16 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Bruce Wayne na motivy filmu Justice League. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

2 499,- Kč  


Game of hrones - sběratelská figurka Arya Stark 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Arya Stark na motivy seriálu Game of hrones. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

699,- Kč  


Star Wars Episode V - sběratelská figurka Luke Skywalker (Black Series Hyperreal) 20 cm

20 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Luke Skywalker na motivy Star Wars Episode V. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. V balení spolu s příslušenstvím: lightsaber, výměnné ruce, podstavec. Baleno v deluxe sběratelském boxu.

2 699,- Kč  


Pirates of the Caribbean - sběratelská figurka Jack Sparrow (Dynamic 8ction Heroes) 20 cm

20 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Jack Sparrow na motivy Pirates of the Caribbean. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, zbraně, lahev s Černou Perlou, kompas. Baleno ve sběratelsk

3 499,- Kč  


King Kong - sběratelská figurka Ultimate King Kong (Illustrated) 20 cm

20 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka King Konga! Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: 2 výměnné hlavy, výměnné ruce. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 200
Stránky:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz