Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: alien figurka, predator figurka, batman figurka, figurka assassins creed, kloubova figurka 18 cm, figurka predator, sonic figurka, figurka kloubova, akcni figurka 30 cm, kloubova figurka, star wars figurka,

kloubova figurka


Celkem výsledků: více než 200


Bruder 60408 Figurka kloubová žena 11cm modré kalhoty 1:16 plast

Figurka ženy v pracovní košili a modrých kalhotech. Má kloubové končetiny a pohyblivou hlavu. Ruce mohou držet předměty, popřípadě se mohou držet vozidel nebo strojů.

198,- Kč  


Rick & Morty - sběratelská figurka Scary erry 13 cm

13 cm vysoká, oficiálně licencovaná sběratelská figurka Scary erry na motivy seriálu Rick & Morty. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu.

499,- Kč  


Rick & Morty - sběratelská figurka Space Suit Rick 10 cm

10 cm vysoká, oficiálně licencovaná sběratelská figurka Space Suit Rick na motivy seriálu Rick & Morty. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu.

599,- Kč  


Rick & Morty - sběratelská figurka Space Suit Morty 10 cm

10 cm vysoká, oficiálně licencovaná sběratelská figurka Space Suit Morty na motivy seriálu Rick & Morty. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu.

599,- Kč  


he Exorcist - Mega Scale Regan MacNeil 38 cm

38 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Regan MacNeil na motivy he Exorcist ze série Mega Scale. Figurka je kloubová, balena ve sběratelském boxu.

2 799,- Kč  


Predator - series 18 - Machiko 17 cm

17 cm vysoká akční figurka Machiko. Detailně zpracovaná figurka je kloubová, vyrobena z plastu.

799,- Kč  


Mortal Kombat X - akční figurka Quan Chi 15 cm

15 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Quan Chi na motivy Mortal Kombat X. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová.

699,- Kč  


exas Chainsaw Massacre - Mega Scale Leatherface 38 cm

38 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Leatherface na motivy exas Chainsaw Massacre ze série Mega Scale. Figurka je kloubová, balena ve sběratelském boxu.

2 799,- Kč  


Akční figurka Spider-Man 18 cm

18 cm vysoká, kloubová akční figurka Spider-Mana. Detailně provedená figurka spolu s velkým podstavcem ve tvaru auta.

899,- Kč  


Seed of Chucky - sběratelská figurka MDS Series iffany 38 cm

38 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka iffany na motivy Seed of Chucky ze série Mega Scale. Figurka je kloubová, balena ve sběratelském boxu.

2 799,- Kč  


AC-DC - sběratelská figurka Angus Young 13 cm

13 cm vysoká, oficiálně licencovaná sběratelská figurka Angus Young z legendární kapely AC/DC. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím.

499,- Kč  


Guns N Roses - sběratelská figurka Slash 13 cm

13 cm vysoká, oficiálně licencovaná sběratelská figurka Slash z legendární kapely Guns N Roses. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím.

499,- Kč  


exas Chainsaw Massacre - Retro Action Figure 40th Anniversary Ultimate Leatherface 20 cm

20 cm vysoká akční figurka Leatherface na motivy exas Chainsaw Massacre. Speciální retro edice ke 40. výročí exaského Masakru. Figurka je vyrobena z plastu, je kloubová. Baleno ve sběratelské krabičce, v balení spolu s výměnnou hlavou, motorovou

949,- Kč  


Avengers Endgame - sběratelská figurka Hulk Hero Suit (Marvel Select) 23 cm

23 cm vysoká sběratelská figurka Hulka na motivy filmu Avengers: Endgame. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. V balení spolu s výměnnou rukou s Nano Gauntlet. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Predator - sběratelská figurka Ultimate Lasershot Predator 21 cm

21 cm vysoká, detailně zpracovaná figurka Lasershot Predator v Ultimate verzi. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. V balení spolu s příslušenstvím: sejmutelná maska, snímatelný štít na zápěstí, ohebný hák, výměnná ruka. Baleno v deluxe sběrate

899,- Kč  


Predator - sběratelská figurka Ultimate Alpha Predator 100th Edition 20 cm

20 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Alpha Predatora. Speciální edice - 100. sběratelská figurka Predatora od NECA. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: snímatelná maska, výměnné ruce, shuriken, č

1 099,- Kč  


Želvy Ninja - sběratelská figurka Ultimate Pizza Monster 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Pizza Monster na motivy Želvy Ninja. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím, baleno ve sběratelském boxu.

1 099,- Kč  


An American Werewolf In London - sběratelská figurka Ultimate Nightmare Demon 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Nightmare Demon na motivy An American Werewolf In London (Americký vlkodlak v Londýně). Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: 4 výměnné hlavy, 3 zbraně, 2 nože

949,- Kč  


Iron Maiden - sběratelská figurka Retro Aces High Eddie 20 cm

20 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Aces High Eddie na motivy Iron Maiden. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová, spolu s látkovým oblečením. Baleno ve sběratelském boxu.

999,- Kč  


Star Wars he Mandalorian - sběratelská figurka Kuiil 25 cm

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Kuiil na motivy seriálu Star Wars he Mandalorian. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Autenticky zpracováno. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, kýbl, zbraň, stojánek a další. Bal

6 999,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 200
Stránky:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz