Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: satni skrin s posuvnymi dvermi, rohova skrin, skrin lamino bila, satni skrin orech, satni skrin dub, satni skrin rohova, satni skrin buk, koupelnova skrin, satni skrin tresen, satni skrin, skrin satni lamino bila, skrinky satni,

satni skrin s posuvnymi dvermi


Celkem výsledků: více než 200


Nástavec DELTA 150 na šatní skříň DELTA s posuvnými dveřmi.

2 935,75 Kč  


Nástavec DELTA 135 na šatní skříň DELTA s posuvnými dveřmi.

2 772,43 Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Daunis

Prostorná šatní skříň Daunis dodá vaší ložnici dostatek úložného prostoru a díky možnosti výběru ze 2 barevných provedení ji snadno sladíte s interiérem.

8 404,- Kč  


Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi Saskie

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi šetří prostor ve vaší ložnici. Uvnitř najdete police i šatní tyč. Nábytek je vyroben z velmi odolných materiálů.

11 959,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Vicolo

Šatní skříň Vicolo s posuvnými dveřmi do ložnice i obývacího pokoje. Konstrukce z odolných laminovaných desek. K dispozici i varianta s velkým zrcadlem.

8 112,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi do ložnice Larette

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi v odstínu švestka vytvoří v ložnici příjemnou relaxační atmosféru. Precizní řemeslné zpracování kvalitních materiálů garantuje dlouhou životnost produktu.

8 354,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Monita

Šatní skříň má posuvné dveře, z nichž jedny jsou ve stejné barvě jako korpus skříně a druhé jsou v barvě béžové. Skříň je vyrobená z odolných LTD desek.

6 297,- Kč  


Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Darien

Skříň s posuvnými dveřmi je ideální do ložnice. Vnitřní uspořádání zahrnuje šatní tyče a dostatečné množství polic. V ceně je zahrnuto také praktické osvětlení.

10 106,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Palermo

Moderní šatní skříň Palermo je dodávaná v žádané barevné kombinací bílá / černá. Zvolte si ze třídveřové nebo dvoudveřové varianty. Je vyrobená z lamina.

21 195,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Diego – provedení wenge

Šatní skříň s posuvnými dveřmi je dostupná ve dvou barevných variantách a 3 rozměrech skříňky. Vnitřní uspořádání skříně je kombinací polic a šatních tyčí.

7 564,- Kč  


Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi Freda

Šatní skříň s posuvnými dveřmi nabízí dostatek úložného prostoru na přehledné uschování veškerého šatstva. Na výběr je ze dvou variant barevného provedení.

7 564,- Kč  


Zrcadlová šatní skříň s posuvnými dveřmi Gerardo

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je dostupná ve čtyřech odstínech dubu. Praktické vnitřní uspořádání zahrnuje kombinaci šatní tyče a několika polic.

6 723,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Alnis

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Alnis, obsahuje objemný úložný prostor s policemi i šatní tyčí a přesto si najde své místo i v menších interiérech.

8 404,- Kč  


Zrcadlová šatní skříň s posuvnými dveřmi Avery

S šatní skříní Avery máte k dispozici policový systém i šatní tyč. Zvolte si při montáži také pozici zrcadel. Posuvné dveře šetří místo v interiéru.

9 147,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Elsie

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi nabízíme ve 3 variantách vnitřního uspořádání v závislosti na zvolení její šířky. Výběr ze 3 barevných provedení.

15 214,- Kč  


Černá šatní skříň s posuvnými dveřmi Darvin 1

Šatní skříň Darvin 1 ve stylovém provedení. Černý lesk dodává skříni eleganci. Skříň má posuvné dveře a kombinovaný úložný prostor. Neváhejte a objednávejte!

14 117,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Oreo 1

Stylová šatní skříň s policemi a šatní tyčí je v naší nabídce k objednání ve třech barevných provedeních. Stačí si jen vybrat a pak už se těšit na nábytek.

5 005,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Oreo 2

Moderní šatní skříň Oreo 2 s posuvnými dveřmi je vyrobena z kvalitního lamina. K dispozici máte tři barevné kombinace. Obsahuje kombinovaný úložný prostor.

7 031,- Kč  


Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Darvin 4

Stylová šatní skříň s posuvnými dveřmi nabízí praktické vnitřní uspořádání, které zahrnuje šatní tyč a 9 vložených polic. Vyrobeno z kvalitního LTD materiálu.

14 117,- Kč  


Originální šatní skříň Darvin 15 s posuvnými dveřmi

Dvoubarevné provedení skříně Darvin 15 oživí každý interiér a nabije ho energií. Vyrobena je z lamina. Díky posuvným dveřím ušetříte prostor v ložnici.

14 117,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 200
Stránky:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma |
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
Nakupování: RC Modely - vrtulníky, letadla, auta | Hračky Pinimo - Od miminek po teenagery | Lampio.cz - Létající lampiony štěstí | Zuzek.cz - Moderní tašky, kabelky
TOPlist TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz
TOPlist