Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: satni skrin orech, satni skrin briza, satni skrin s posuvnymi dvermi zrcadlo, satni skrin s posuvnymi dvermi sirka, satni skrin rohová,

satni skrin s posuvnymi dvermi


Celkem výsledků: více než 200


Nástavec DELTA 150 na šatní skříň DELTA s posuvnými dveřmi.

$2,935.75  


Nástavec DELTA 135 na šatní skříň DELTA s posuvnými dveřmi.

$2,772.43  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Daunis

Prostorná šatní skříň Daunis dodá vaší ložnici dostatek úložného prostoru a díky možnosti výběru ze 2 barevných provedení ji snadno sladíte s interiérem.

$8,404.00  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Vicolo

Šatní skříň Vicolo s posuvnými dveřmi do ložnice i obývacího pokoje. Konstrukce z odolných laminovaných desek. K dispozici i varianta s velkým zrcadlem.

$8,112.00  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi do ložnice Larette

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi v odstínu švestka vytvoří v ložnici příjemnou relaxační atmosféru. Precizní řemeslné zpracování kvalitních materiálů garantuje dlouhou životnost produktu.

$8,354.00  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Monita

Šatní skříň má posuvné dveře, z nichž jedny jsou ve stejné barvě jako korpus skříně a druhé jsou v barvě béžové. Skříň je vyrobená z odolných LTD desek.

$6,297.00  


Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Darien

Skříň s posuvnými dveřmi je ideální do ložnice. Vnitřní uspořádání zahrnuje šatní tyče a dostatečné množství polic. V ceně je zahrnuto také praktické osvětlení.

$10,106.00  


Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi Saskie

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi šetří prostor ve vaší ložnici. Uvnitř najdete police i šatní tyč. Nábytek je vyroben z velmi odolných materiálů.

$11,959.00  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Palermo

Moderní šatní skříň Palermo je dodávaná v žádané barevné kombinací bílá / černá. Zvolte si ze třídveřové nebo dvoudveřové varianty. Je vyrobená z lamina.

$21,195.00  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Diego – provedení wenge

Šatní skříň s posuvnými dveřmi je dostupná ve dvou barevných variantách a 3 rozměrech skříňky. Vnitřní uspořádání skříně je kombinací polic a šatních tyčí.

$7,564.00  


Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi Freda

Šatní skříň s posuvnými dveřmi nabízí dostatek úložného prostoru na přehledné uschování veškerého šatstva. Na výběr je ze dvou variant barevného provedení.

$7,564.00  


Zrcadlová šatní skříň s posuvnými dveřmi Gerardo

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je dostupná ve čtyřech odstínech dubu. Praktické vnitřní uspořádání zahrnuje kombinaci šatní tyče a několika polic.

$6,723.00  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Alnis

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Alnis, obsahuje objemný úložný prostor s policemi i šatní tyčí a přesto si najde své místo i v menších interiérech.

$8,404.00  


Zrcadlová šatní skříň s posuvnými dveřmi Avery

S šatní skříní Avery máte k dispozici policový systém i šatní tyč. Zvolte si při montáži také pozici zrcadel. Posuvné dveře šetří místo v interiéru.

$9,147.00  


Černá šatní skříň s posuvnými dveřmi Darvin 1

Šatní skříň Darvin 1 ve stylovém provedení. Černý lesk dodává skříni eleganci. Skříň má posuvné dveře a kombinovaný úložný prostor. Neváhejte a objednávejte!

$14,117.00  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Oreo 1

Stylová šatní skříň s policemi a šatní tyčí je v naší nabídce k objednání ve třech barevných provedeních. Stačí si jen vybrat a pak už se těšit na nábytek.

$5,-5.00  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Oreo 2

Moderní šatní skříň Oreo 2 s posuvnými dveřmi je vyrobena z kvalitního lamina. K dispozici máte tři barevné kombinace. Obsahuje kombinovaný úložný prostor.

$7,031.00  


Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Darvin 4

Stylová šatní skříň s posuvnými dveřmi nabízí praktické vnitřní uspořádání, které zahrnuje šatní tyč a 9 vložených polic. Vyrobeno z kvalitního LTD materiálu.

$14,117.00  


Originální šatní skříň Darvin 15 s posuvnými dveřmi

Dvoubarevné provedení skříně Darvin 15 oživí každý interiér a nabije ho energií. Vyrobena je z lamina. Díky posuvným dveřím ušetříte prostor v ložnici.

$14,117.00  


Dvoubarevná šatní skříň s posuvnými dveřmi Darvin 8

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Darvin 8 dodá každému interiéru moderní nádech. Vnitřní uspořádání zahrnuje šatní tyč a 9 vložených polic.

$14,117.00  

výsledky 1 až 20 z 200
Stránky:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyright ©2007 usetrim.cz
TOPlist