Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: satni skrin s posuvnymi dvermi, rohova skrin, skrin lamino bila, satni skrin orech, satni skrin dub, satni skrin rohova, satni skrin buk, koupelnova skrin, satni skrin tresen, satni skrin, skrin satni lamino bila, skrinky satni,

satni skrin s posuvnymi dvermi


Celkem výsledků: více než 200


Nástavec DELTA 150 na šatní skříň DELTA s posuvnými dveřmi.

2 863,06 Kč  


Nástavec DELTA 135 na šatní skříň DELTA s posuvnými dveřmi.

2 779,59 Kč  


Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Livorno

Objemná šatní skříň v atraktivním bílém provedení je ideální pro umístění do ložnice. K přehlednému ukládání oblečení poslouží šatní tyč a 9 vložených polic.

12 548,- Kč  


Černá šatní skříň s posuvnými dveřmi René

Šatní skříň René ve stylovém provedení, kde černý lesk dodává skříni na eleganci. Skříň má posuvné dveře a kombinovaný úložný prostor. Neváhejte a objednávejte!

12 548,- Kč  


Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi Indiana

Stylová šatní skříň s posuvnými dveřmi v bílém a v černém lesku nabízí objemný úložný prostor pro uschování veškerého oblečení.

12 548,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Enrico

Stylová šatní skříň s posuvnými dveřmi nabízí praktické vnitřní uspořádání, které zahrnuje šatní tyč a 9 vložených polic. Vyrobeno z kvalitního LTD materiálu.

12 548,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Izabela

Velká skříň s posuvnými dveřmi je vybavena šatní tyčí a 9 vloženými policemi. Dostupná v atraktivním černobílém provedení. Je vyrobena z kvalitních materiálů.

12 548,- Kč  


Stylová šatní skříň Fokus

Moderní šatní skříň jednoduchého designu s posuvnými dveřmi v energické červené barvě ve vysokém lesku.

12 982,- Kč  


Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Leopold

Objemná šatní skříň s posuvnými dveřmi dodá každému interiéru nádech elegance. Vnitřní uspořádání zahrnuje šatní tyč a 9 vložených polic.

12 548,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Avril

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi nabízí velkorysý úložný prostor, který je vybaven 9 vloženými policemi a šatní tyčí.

12 548,- Kč  


Šatní skříň Laurel

Dvoubarevná šatní skříň v lesku, s velkými posuvnými dveřmi.

12 548,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Reimond

Ušetřete místo před skříní díky posuvným dveřím. Dvoubarevné provedení šatní skříně oživí každý interiér a nabije ho energií.

12 548,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Lumix

Objemná šatní skříň s posuvnými dveřmi dodá každému interiéru nádech elegance. Vnitřní uspořádání zahrnuje šatní tyč a 9 vložených polic.

12 548,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Liliana

Bílo-červená šatní skříň s posuvnými dveřmi bude ideální do jakéhokoliv interiéru. Skříň je vybavena mnoha policemi i velkou šatní tyčí.

12 548,- Kč  


Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi Faltus

Designová šatní skříň do ložnice je vybavena šatní tyčí a 9 vloženými policemi. Na výrobu byl použit vysoce pevný a odolný materiál.

12 548,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Vicolo

Šatní skříň Vicolo s posuvnými dveřmi do ložnice i obývacího pokoje. Konstrukce z odolných laminovaných desek. K dispozici i varianta s velkým zrcadlem.

7 211,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi do ložnice Larette

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi v odstínu švestka vytvoří v ložnici příjemnou relaxační atmosféru. Precizní řemeslné zpracování kvalitních materiálů garantuje dlouhou životnost produktu.

7 426,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Monita

Šatní skříň má posuvné dveře, z nichž jedny jsou ve stejné barvě jako korpus skříně a druhé jsou v barvě béžové. Skříň je vyrobená z odolných LTD desek.

5 597,- Kč  


Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Darien

Skříň s posuvnými dveřmi je ideální do ložnice. Vnitřní uspořádání zahrnuje šatní tyče a dostatečné množství polic. V ceně je zahrnuto také praktické osvětlení.

8 983,- Kč  


Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Erina

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je vybavena závěsnou tyčí a 9 vloženými policemi. Na její výrobu byl použit pevný a vůči oděru odolný lamino materiál.

12 549,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 200
Stránky:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma |
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
Nakupování: RC Modely - vrtulníky, letadla, auta | Hračky Pinimo - Od miminek po teenagery | Lampio.cz - Létající lampiony štěstí | Zuzek.cz - Moderní tašky, kabelky
TOPlist TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz
TOPlist