Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: satni skrin orech, satni skrin briza, satni skrin s posuvnymi dvermi zrcadlo, satni skrin s posuvnymi dvermi sirka, satni skrin rohová, satni skrin bila, predsinova skrin,

satni skrin s posuvnymi dvermi


Celkem výsledků: více než 200


Nástavec DELTA 150 na skříně DELTA 150 (šatní, policovou nebo kombinovanou).

3 154,23 Kč  


Nástavec DELTA 135 na skříně DELTA 135 (šatní, policovou nebo kombinovanou).

3 063,33 Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Vicolo

Šatní skříň Vicolo s posuvnými dveřmi do ložnice i obývacího pokoje. Konstrukce z odolných laminovaných desek. K dispozici i varianta s velkým zrcadlem.

8 112,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi do ložnice Larette

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi v odstínu švestka vytvoří v ložnici příjemnou relaxační atmosféru. Precizní řemeslné zpracování kvalitních materiálů garantuje dlouhou životnost produktu.

8 354,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Diego – provedení wenge

Šatní skříň s posuvnými dveřmi je dostupná ve dvou barevných variantách a 3 rozměrech skříňky. Vnitřní uspořádání skříně je kombinací polic a šatních tyčí.

7 564,- Kč  


Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi Freda

Šatní skříň s posuvnými dveřmi nabízí dostatek úložného prostoru na přehledné uschování veškerého šatstva. Na výběr je ze dvou variant barevného provedení.

7 564,- Kč  


Zrcadlová šatní skříň s posuvnými dveřmi Gerardo

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je dostupná ve čtyřech odstínech dubu. Praktické vnitřní uspořádání zahrnuje kombinaci šatní tyče a několika polic.

6 723,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Alnis

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Alnis, obsahuje objemný úložný prostor s policemi i šatní tyčí a přesto si najde své místo i v menších interiérech.

8 404,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Oreo 1

Stylová šatní skříň s policemi a šatní tyčí je v naší nabídce k objednání ve třech barevných provedeních. Stačí si jen vybrat a pak už se těšit na nábytek.

5 005,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Oreo 2

Moderní šatní skříň Oreo 2 s posuvnými dveřmi je vyrobena z kvalitního lamina. K dispozici máte tři barevné kombinace. Obsahuje kombinovaný úložný prostor.

7 031,- Kč  


Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi Saskie

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi šetří prostor ve vaší ložnici. Uvnitř najdete police i šatní tyč. Nábytek je vyroben z velmi odolných materiálů.

11 959,- Kč  


Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Darien

Skříň s posuvnými dveřmi je ideální do ložnice. Vnitřní uspořádání zahrnuje šatní tyče a dostatečné množství polic. V ceně je zahrnuto také praktické osvětlení.

10 106,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Neda

Prostor kde nalezne domov celá vaše garderoba? Šatní skříň Neda. Místo v interiéru ušetří posuvné dveře. K dispozici máte 2 police a 2 šatní tyče.

7 822,- Kč  


Dvoubarevná šatní skříň s posuvnými dveřmi Darvin 8

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Darvin 8 dodá každému interiéru moderní nádech. Vnitřní uspořádání zahrnuje šatní tyč a 9 vložených polic.

14 117,- Kč  


Bílo-červená šatní skříň s posuvnými dveřmi Darvin 17

Bílo-červená šatní skříň Darvin 17 s posuvnými dveřmi bude ideální do jakéhokoliv interiéru. Skříň je vybavena mnoha policemi i velkou šatní tyčí.

14 117,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Naneta 5

Uschovejte všechno své oblečení do 3 částí šatní skříně Naneta 5. Uvnitř naleznete šatní tyče i police. Posuvné dveře šetří místo v interiéru.

13 461,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Naneta 3

Ztrácíte přehled o svém oblečení? Nelekejte se a pořiďte si šatní skříň Naneta 3. Posuvné dveře ušetří místo v interiéru. Zvolíte si ze 4 barevných variant.

12 498,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Naneta 2

I vám se bude hodit šatní skříň Naneta 2 s posuvnými dveřmi. V každé ze 3 části naleznete vloženou polici a šatní tyč. Vyberte si ze 4 barevných provedení.

11 537,- Kč  


Šatní skříň s posuvnými dveřmi Darvin 10

Objemná šatní skříň Darvin 10 se stane skvělým doplňkem i pro váš interiér. Praktické vnitřní uspořádání kombinuje prostor s šatní tyčí a 9 vložených polic.

14 117,- Kč  


Bílá šatní skříň Darvin 24 s posuvnými dveřmi a zrcadlem

Potřebujete do vaší malé ložnice novou skříň rozšiřující úložný prostor? Ideálním řešením je velká bílá šatní skříň Darvin 24 s posuvnými dveřmi a zrcadlem.

14 117,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 200
Stránky:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma |
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
Nakupování: RC Modely - vrtulníky, letadla, auta | Hračky Pinimo - Od miminek po teenagery | Lampio.cz - Létající lampiony štěstí | Zuzek.cz - Moderní tašky, kabelky
TOPlist TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz
TOPlist