Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: kabel se zastrckou, kabel hq 8000, kabel rds tmc, solar kabel, nintendo kabel, flex kabel htc, kabel od zapalovaci svicky, kabel, nintendo wii kabel, kabel blaupunkt, flex kabel htc x, kabel se zástrčkou,

solar kabel


Celkem výsledků: 37


Solární kabel PREKAB SOLAR XH, 6mm2, 1500V, černý

Specifikace: jemně laněný CuSn vodič 75x0,3mm. Izolace žil: Sítěný XLPPE, vnější plášť 6,9mm . Dvojitá izolace, elektrická pevnost 1500V, samozhášivá vnější izolace dle DIN60332-1-2, UV ochrana.

27,27 Kč  


Solární kabel PREKAB SOLAR XH, 4mm2, 1500V, černý, balení 100m

Specifikace: jemně laněný CuSn vodič 51x0,3mm. Izolace žil: Sítěný XLPPE, vnější plášť 5,9mm . Dvojitá izolace, elektrická pevnost 1500V, samozhášivá vnější izolace dle DIN60332-1-2, UV ochrana.

2 055,79 Kč  


Solární kabel PREKAB SOLAR XH, 4mm2, 1500V, červený

Specifikace: jemně laněný CuSn vodič 51x0,3mm. Izolace žil: Sítěný XLPPE, vnější plášť 5,9mm . Dvojitá izolace, elektrická pevnost 1500V, samozhášivá vnější izolace dle DIN60332-1-2, UV ochrana.

20,66 Kč  


Solární kabel PREKAB SOLAR XH, 4mm2, 1500V, černý

Specifikace: jemně laněný CuSn vodič 51x0,3mm. Izolace žil: Sítěný XLPPE, vnější plášť 5,9mm . Dvojitá izolace, elektrická pevnost 1500V, samozhášivá vnější izolace dle DIN60332-1-2, UV ochrana.

20,66 Kč  


Solární kabel PREKAB SOLAR XH, 6mm2, 1500V, červený

Specifikace: jemně laněný CuSn vodič 75x0,3mm. Izolace žil: Sítěný XLPPE, vnější plášť 6,9mm . Dvojitá izolace, elektrická pevnost 1500V, samozhášivá vnější izolace dle DIN60332-1-2, UV ochrana.

27,27 Kč  


Solární kabel PREKAB SOLAR XH, 4mm2, 1500V, červený, balení 100m

Specifikace: jemně laněný CuSn vodič 51x0,3mm. Izolace žil: Sítěný XLPPE, vnější plášť 5,9mm . Dvojitá izolace, elektrická pevnost 1500V, samozhášivá vnější izolace dle DIN60332-1-2, UV ochrana.

1 721,88 Kč  


Fotovoltaický kabel LAPP ÖLFLEX® SOLAR XLS-R 1 x 6 mm2, černá, bílá, metrové zboží

ÖLFLEX®SOLAR XLS-R fotovoltaické vodiče odolné proti vlivům počasí, oděru a UV záření. Tyto bezhalogenové, dvojitě izolované a větruodolné solární vodiče jsou vhodné pro dlouhodobé použití ve venkovním prostředí, pro zapojení uzemněných i neuzemněnýc

54,55 Kč  


Fotovoltaický kabel LAPP ÖLFLEX® SOLAR XLS-R 1 x 4 mm2, černá, bílá, metrové zboží

ÖLFLEX®SOLAR XLS-R fotovoltaické vodiče odolné proti vlivům počasí, oděru a UV záření. Tyto bezhalogenové, dvojitě izolované a větruodolné solární vodiče jsou vhodné pro dlouhodobé použití ve venkovním prostředí, pro zapojení uzemněných i neuzemněnýc

61,16 Kč  


Propojovací kabel 5 m solar MC4 M/F (4mm black) S5FM-4-MC4

Množstevní slevy!!! - GWL/POWER S5FM/4/MC4 Kabel pro propojení solárních panelů, regulátorů apod. s délkou 5 metrů a konektory MC4. Doporučený maximální proud 25 A. Pružný propojovací kabel pro solární aplikace, o délce 5 metrů s nalisovanými konco

390,- Kč  


Shop: STmobil
Nabíjecí kabel USB Tactical pro Haylou Solar LS04 RS3

Napájecí kabel USB Tactical pro Haylou LS04 RS3 - doporučené nabíjení je pouze z USB portu počítače nebo síťovou nabíječkou max 5V, 0.5A - délka kabelu: 100 cm

127,- Kč  


Shop: STmobil
Nabíjecí kabel USB Tactical pro Haylou Solar LS09B

Napájecí kabel USB Tactical pro Haylou LS09B - doporučené nabíjení je pouze z USB portu počítače nebo síťovou nabíječkou max 5V, 0.5A - délka kabelu: 60 cm

211,- Kč  


Shop: STmobil
Nabíjecí kabel USB Tactical pro Haylou Solar LS10

Napájecí kabel USB Tactical pro Haylou LS10 - doporučené nabíjení je pouze z USB portu počítače nebo síťovou nabíječkou max 5V, 0.5A - délka kabelu: 60 cm

211,- Kč  


Shop: STmobil
Nabíjecí kabel USB Tactical pro Haylou Solar LS05, Ticwatch GTX

Napájecí kabel USB Tactical pro Haylou LS05, Ticwatch GTX - doporučené nabíjení je pouze z USB portu počítače nebo síťovou nabíječkou max 5V, 0.5A - délka kabelu: 100 cm

211,- Kč  


Solarix Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 5m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-5M-D 70247459

Množstevní slevy!!! - Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 5m duplex Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Optické patch kabely Solar

998,- Kč  


Solarix Patch kabel 9/125 E2000apc/SCapc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/SC-APC-OS-1M-D 70248219

Množstevní slevy!!! - Patch kabel 9/125 E2000apc/SCapc SM OS 1m duplex Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Optické patch kabely Solar

960,- Kč  


Solarix Patch kabel 9/125 E2000apc/SCapc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/SC-APC-OS-2M-D 70248229

Množstevní slevy!!! - Patch kabel 9/125 E2000apc/SCapc SM OS 2m duplex Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Optické patch kabely Solar

973,- Kč  


Solarix Konektor RJ45 CAT5E UTP 8p8c nestíněný neskládaný na drát / 100 ks KRJ45/5SLD 11238805

Množstevní slevy!!! - Konektor RJ45 CAT5E UTP 8p8c nestíněný neskládaný na drát, 100ks Nestíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič drát, kulatý kabel. Bez vložky. Nestíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič drát, kulatý kabel. Bez vložky. Konektory Solar

479,- Kč  


Solarix Patch kabel 9/125 E2000apc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/SC-APC/UPC-OS-2M-D 70248429

Množstevní slevy!!! - Patch kabel 9/125 E2000apc/SCupc SM OS 2m duplex Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Optické patch kabely Solar

903,- Kč  


Solarix Patch kabel 9/125 E2000apc/LCapc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/LC-APC-OS-1M-D 70247219

Množstevní slevy!!! - Patch kabel 9/125 E2000apc/LCapc SM OS 1m duplex Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Optické patch kabely Solar

975,- Kč  


Solarix Patch kabel 9/125 E2000apc/LCapc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/LC-APC-OS-2M-D 70247229

Množstevní slevy!!! - Patch kabel 9/125 E2000apc/LCapc SM OS 2m duplex Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Optické patch kabely Solar

989,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 37
Stránky:1 2
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz