Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: alien figurka, predator figurka, batman figurka, figurka assassins creed, kloubova figurka 18 cm, figurka predator, samolepky alien, sonic figurka, alien figurky, figurka kloubova, akcni figurka 30 cm, kloubova figurka,

alien figurka


Celkem výsledků: 17


Shop: (X)zone
Figurka Alien - Ripley Power Loader (Q-Fig)

899,- Kč  


Shop: (X)zone
Figurka Alien - Xenomorph (Q-Fig)

649,- Kč  


Shop: (X)zone
Figurka Alien - Alien Queen (Q-Fig Max)

1 499,- Kč  


Alien Covenant - sběratelská figurka Xenomorph Previews Exclusive 10 cm

10 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Vetřelce na motivy filmu Alien Covenant. Figurka je vyroben z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

799,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Rhino Alien (Kenner ribute) 25 cm

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Rhino Aliena na motivy Aliens. Figurka ze série Kenner ribute. Vetřelec je vyroben z plastu, figurka je kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

1 099,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Rhino Alien Version 2 (Kenner ribute) 25 cm

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Rhino Aliena na motivy Aliens. Figurka ze série Kenner ribute. Vetřelec je vyroben z plastu, figurka je kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

1 099,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Brett (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Bretta na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

899,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Parker (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Parkera na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

899,- Kč  


Alien - sběratelská figurka MDS Deluxe Xenomorph 18 cm

18 cm vysoká, stylově zpracovaná sběratelská figurka Vetřelce. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Vysouvací čelist, obebný ocas. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, sejmutelné sliny, Chestburster, Facehugger a vetřelčí vejce (Ovomor

1 399,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Lambert Compression (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Lambert ve skafandru na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

899,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Alien 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Vetřelce na motivy kultovního filmu Alien. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, 2 Facehuggeři, Chestburster, výměnné vysouvací čelisti, výměnná

2 999,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Night Cougar Alien (Kenner ribute) 25 cm

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Night Cougar Alien na motivy Aliens. Figurka ze série Kenner ribute. Vetřelec je vyroben z plastu, figurka je kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

1 099,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Panther Alien (Kenner ribute) 25 cm

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Panther Alien na motivy Aliens. Figurka ze série Kenner ribute. Vetřelec je vyroben z plastu, figurka je kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

1 099,- Kč  


Alien 1979 - sběratelská figurka Ultimate Big Chap (40th Anniversary) 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Big Chap Alien na motivy legendárního filmu Alien (1979). Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení je kromě figurky Xenomorpha také Facehugger, vejce a Chestburster! Oficiální licence, ba

1 099,- Kč  


Alien - Mini Epics Vinyl Figure Facehugger 15 cm

15 cm vysoká, stylově zpracovaná figurka Facehugger na motivy filmu Alien. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

999,- Kč  


Scalers - Neomorph (Alien Covenant) 5 cm

Mini figurka Neomorph (Alien Covenant) ze serie Scalers. Detailně zpracovaná, cca 5 cm vysoká figurka s možností uchycení např. na kabel od sluchátek.

299,- Kč  


Aliens - Mini Epics Vinyl Figure Xenomorph Warrior Limited Edition 18 cm

18 cm vysoká, stylově zpracovaná figurka Alien Warrior na motivy filmu Aliens. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu. Limitovaná edice 5000 ks celosvětově.

1 099,- Kč  

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz